.

Baterie pro iPhone 4 z ebaye ... pokračování - Doprovodný blog shopu Compuny.cz - Compuny - Redukce a adaptery

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Baterie pro iPhone 4 z ebaye ... pokračování

Compuny - Redukce a adaptery
Vytvořil v Varování před nákupem ·
... test baterie
baterie byla vystavena několika- týdenímu testování v terénu. V testu byl použit telefón iPhone 4 s orig. původní baterií (po cca 350 nabíjecích cyklech)  
nabití: indikátor stavu ukazoval jednu LED kapacity baterie, nabíjení do plného stavu trvalo 1:50 zdrojem 5V/2A
výdrž na nabití: nikdy jsem se v plném stavu nabití nedostal u iPhonu dále, než o 50% kapacity. Po 20 nabití ext.baterie se nabíjení iPhonu pohybovalo o 41% kapacity. Po 35 nabití ext.baterie se nabíjení iPhonu drželo v rozmezí 37 - 41% kapacity.
výdrž nabití: Od úplného nabití, bez uskladnění ext.baterie při pokojové teplotě a bez odběru po dvou dnech LED indikátor poklesl o jednu "čárku" ukazatele ze čtyř (cca 25% kapacity). Po čtyřech dnech byl indikátor stále v rozmezí 75-50%. Po sedmi dnech již indikátor vykazoval pouze méně než 25% kapacity. Když se ext.baterie zapojila na iPhone 4, nabil telefon pouze 5% a dobíjení se vyplo.
Baterie v ext. zroji není nikterak označená, nicméně lze usuzovat, že velikostí oněch deklarovaných 2000mAh určitě nemá a následně to ukázal i další fakt ... výměna baterie. Tou se stala starší, použitá značková baterie ZOPO 1700mAh (cca po 200 cyklech nabíjení). A ejhle, první test dobíjení telefonu iPhone byl úspěšnější než s původní baterií, iPhone se nabil o 65% kapacity.

Doporučení: Pokud máte chuť si tuto ext.baterii pro iPhone 4 pořídit (jsou k dostání i podobné verze pro iPhone 5), doporučujeme výměnu baterie za nějakou značkovější. Naše baterie ZOPO se v součastnosti prodává v různých výprodejích za pár desetikorun ( v době psaní tohoto testu, byla obdobná nová baterie pro HTC s kapacitou 1750mAh, prodávána ve výprodeji u společnosti Mironet za cenu 9Kč)Bez komentářů


Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky