.

GDC - Compuny - Redukce a adaptery

Směrnice Evropské Unie 95/46/ES po nás vyžaduje, abychom Vás požádali o souhlas se zpracováním Vámi vysílaných či vyplněních údajů prostřednictvím souborů cookie či podobných nástrojů (termín "podobné nástroje" je použitý přímo v dokumentu "Stanovisko EU k internetové reklamě, informace o odvolatelnosti souhlasu"). Jako souhlas je považováno Vaše setrvání na těchto stránkách. V případě nesouhlasu Vás žádáme, opusťte tyto stránky.Data a informace, které získáváme Vašimi návštěvami, neposkytujeme třetím stranám (neposkytujeme nikomu). Našim cílem totiž není sledování svých zákazníků. Nicméně tyto informace nám na druhou stranu pomáhají odkrývat cesty, kterými se máme vydat a co zlepšovat.
®
Směrnice Evropské Unie 95/46/ES po nás vyžaduje, abychom Vás požádali o souhlas se zpracováním Vámi vysílaných či vyplněních údajů prostřednictvím souborů cookie či podobných nástrojů (termín "podobné nástroje" je použitý přímo v dokumentu "Stanovisko EU k internetové reklamě, informace o odvolatelnosti souhlasu"). Jako souhlas je považováno Vaše setrvání na těchto stránkách. V případě nesouhlasu Vás žádáme, opusťte tyto stránky. Data a informace, které získáváme Vašimi návštěvami, neposkytujeme třetím stranám (neposkytujeme nikomu). Našim cílem totiž není sledování svých zákazníků. Nicméně tyto informace nám na druhou stranu pomáhají odkrývat cesty, kterými se máme vydat a co zlepšovat.
Compuny
hodnocení zákazníků
Facebook
domovská stránka
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

VIDEO
ExpressCard ->PCI-e (V8.0 EXP GDC) - vyřazeno z prodeje!

ExpressCard ->PCI-e (V8.0 EXP GDC) - vyřazeno z prodeje!

Kat.č.: 27 01 01
Skladová dostupnost

1 550 Kč Přidat

LEVNĚJŠÍ ALTERNATIVNÍ NÁHRADA EXT. GRAFIKYLEVNĚJŠÍ ALTERNATIVNÍ NÁHRADA EXT. GRAFIKY

redukce mini PCI-e x1 (mPCI-e) na vertikální PCI-e x16 - Black edition (4pin MOLEX)

redukce mini PCI-e x1 (mPCI-e) na vertikální PCI-e x16 - Black edition (4pin MOLEX)

kat.č.: 15 03 12
Skladová dostupnost
Levnější varianta rozšíření notebooků s mini PCI-e slotem na PCI-e 16x. Námi testovaná redukce bez problémů rozeběhla PCI-e řadič SATA, PCI-e střihové pracoviště a grafickou kartu nVidia GT 760 ... oproti EXP GDC V8.0 nebylo možno obraz notebooku zprovoznit přes nVidia GT 760 zpětně na LCD notebooku, jen na ext. monitoru.
• Délka propojovacího mini USB 3.0 kabelu: 30 cm.
• Kompatibilní s PCI express 2.0
• vybaveno třemi kondenzátory pro stabilnější a bezpečnější napájení grafické karty
• dále je redukce vybavena 4 pinovým MOLEX konektorem pro posílení napájení
• Plug and play, není potřeba žádných ovladačů.
• kompatibilní s 1x, 4x, 8x, 16x kartami

199 Kč Přidat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky