.

RIGy a RACKy - Compuny - Redukce a adaptery

Směrnice Evropské Unie 95/46/ES po nás vyžaduje, abychom Vás požádali o souhlas se zpracováním Vámi vysílaných či vyplněních údajů prostřednictvím souborů cookie či podobných nástrojů (termín "podobné nástroje" je použitý přímo v dokumentu "Stanovisko EU k internetové reklamě, informace o odvolatelnosti souhlasu"). Jako souhlas je považováno Vaše setrvání na těchto stránkách. V případě nesouhlasu Vás žádáme, opusťte tyto stránky.Data a informace, které získáváme Vašimi návštěvami, neposkytujeme třetím stranám (neposkytujeme nikomu). Našim cílem totiž není sledování svých zákazníků. Nicméně tyto informace nám na druhou stranu pomáhají odkrývat cesty, kterými se máme vydat a co zlepšovat.
®
Směrnice Evropské Unie 95/46/ES po nás vyžaduje, abychom Vás požádali o souhlas se zpracováním Vámi vysílaných či vyplněních údajů prostřednictvím souborů cookie či podobných nástrojů (termín "podobné nástroje" je použitý přímo v dokumentu "Stanovisko EU k internetové reklamě, informace o odvolatelnosti souhlasu"). Jako souhlas je považováno Vaše setrvání na těchto stránkách. V případě nesouhlasu Vás žádáme, opusťte tyto stránky. Data a informace, které získáváme Vašimi návštěvami, neposkytujeme třetím stranám (neposkytujeme nikomu). Našim cílem totiž není sledování svých zákazníků. Nicméně tyto informace nám na druhou stranu pomáhají odkrývat cesty, kterými se máme vydat a co zlepšovat.
Compuny
hodnocení zákazníků
Facebook
domovská stránka
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Blockchain a kryptoměny

Montážní kontrukce - RIGy, RACKyMontážní kontrukce - RIGy, RACKy

Rig je vyráběn v ČR. Foto a informace budou doplněny, finální verze se může lišit, provádí se na rigu úpravy na základě reálného použití. Prototyp je k náhledu na nás na provozovně.
Hliníkový rig pro stavbu těžařského stroje virtuálních měn

Hliníkový rig pro stavbu těžařského stroje virtuálních měn

Kat.č.: 15 03 25
Skladová dostupnost
• vyráběný v ČR, kvalitativní provedení B+
• provedení: hliníková konstrukce, dřevěná prvky pro uchacení motherboardu (zákl.desky)
• příslušenstí k montáži motherboardu
• před připravené otvory pro grafické karty s dodávkou samořezných šroubů
• dodáváno smontované, netřeba dalších složitějších zásahů

2 450 Kč Přidat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky