.

RMA - Compuny - Redukce a adaptery

Směrnice Evropské Unie 95/46/ES po nás vyžaduje, abychom Vás požádali o souhlas se zpracováním Vámi vysílaných či vyplněních údajů prostřednictvím souborů cookie či podobných nástrojů (termín "podobné nástroje" je použitý přímo v dokumentu "Stanovisko EU k internetové reklamě, informace o odvolatelnosti souhlasu"). Jako souhlas je považováno Vaše setrvání na těchto stránkách. V případě nesouhlasu Vás žádáme, opusťte tyto stránky.Data a informace, které získáváme Vašimi návštěvami, neposkytujeme třetím stranám (neposkytujeme nikomu). Našim cílem totiž není sledování svých zákazníků. Nicméně tyto informace nám na druhou stranu pomáhají odkrývat cesty, kterými se máme vydat a co zlepšovat.
®
Směrnice Evropské Unie 95/46/ES po nás vyžaduje, abychom Vás požádali o souhlas se zpracováním Vámi vysílaných či vyplněních údajů prostřednictvím souborů cookie či podobných nástrojů (termín "podobné nástroje" je použitý přímo v dokumentu "Stanovisko EU k internetové reklamě, informace o odvolatelnosti souhlasu"). Jako souhlas je považováno Vaše setrvání na těchto stránkách. V případě nesouhlasu Vás žádáme, opusťte tyto stránky. Data a informace, které získáváme Vašimi návštěvami, neposkytujeme třetím stranám (neposkytujeme nikomu). Našim cílem totiž není sledování svých zákazníků. Nicméně tyto informace nám na druhou stranu pomáhají odkrývat cesty, kterými se máme vydat a co zlepšovat.
Compuny
hodnocení zákazníků
Facebook
domovská stránka
®
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

RMA - Reklamační řízení / vratka zbožíRMA - Reklamační řízení / vratka zboží(možno vepsat i IČ nebo DIČ)
(bez předvolby)
Níže Vás žádáme o vyplnění následujících kolonek, bez kterých nejsme schopni reklamaci / výměnu ku Vaší spokojenosti vyřešit. Děkujeme.

(vypisujte ve formát 170101-AB01)

(možno vepsat Vaše refernční číslo reklamace)

(možno vepsat i název položky)


nefunkčnost
vrácení v zákonné 14 denní lhůtě dle § 1829 občanského zákoníku (zákon č. 89/2012 Sb.)
jiné


výměnu za stejný kus
výměnu za jiný kus
vrácení platby (běžne do 5 pracovních dnů)
jiné


(vkládejte pouze přílohy pdf, jpg, png)

Originál faktury není nutný

Výměna zboží záruku neprodlužuje
u reklamovaného zboží výměnou za stejný výrobek bez vady, nezačíná automaticky běžet nová dvouletá záruka, dál platí původní záruka.

Délka reklamačního řízeni
Reklamace produktů řešíme ve většině případů okamžitou výměnou za produkt stejný či adekvátní. Průměrná doba vyřízení je 4 pracovní dny (dle skladové dostupnosti), osobním řešením provádíme výměnu na místě provozovny okamžitě.

Kontaktní osoba pro reklamace
Jiří Velebný
 +420-608-471-580
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky